Bony podarunkowe


BONY PODARUNKOWE

Istnieje możliwość zrobienia komuś niepowtarzalnej niespodzianki, czyli obdarowanie  BONEM PODARUNKOWYM na niezapomnianą zabawę! Upoważnia on do jednej gry na klasycznych zasadach zabawy obowiązujących w Świecie Zagadek. Bon nie łączy się z innymi promocjami i jest ważny przez 4 miesiące od daty zakupu. Osoba posiadająca bon podarunkowy sama wybiera pokój i termin gry.

Jak otrzymać i ile kosztuje bon podarunkowy?

  • Kupić w wybranym lokalu – płatność na miejscu gotówką lub kartą płatniczą – 220 zł (osoba obdarowana tym bonem może przyjść do pokoju Tajemnicza Komnata); 250 zł (osoba obdarowana tym bonem ma do wyboru pokój Tajemnicza Komnata LUB Stara Szafa); 270 zł (osoba obdarowana tym bonem ma do wyboru pokój Tajemnicza Komnata LUB Stara Szafa LUB Muzeum Okultyzmu Państwa Warren)
  • Zamówić bon podarunkowy na maila. Zamówienie należy składać na adres swiat.zagadek20@gmail.com – zostaną wtedy przesłane do Państwa dane do wykonania przelewu. Po dokonaniu płatności otrzymają Państwo od nas bon, który należy okazać w dniu zarezerwowanej zabawy – 220 zł / 250 zł / 270 zł

UWAGA!!! POKOJE ZAGADEK SĄ W DWÓCH LOKALIZACJACH!!!

Tajemnicza Komnata i Stara Szafa:

Centrum Handlowe M1 Marki

al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 1
05-270 Marki

Na pierwszym piętrze galerii handlowej. Wejście do lokalu znajduje się między Big Star’em a Sizzer’em.

Muzeum Okultyzmu Państwa Warren:

ul. Władysława Broniewskiego 71, Warszawa

01-865 Warszawa

Wejście z lewej strony budynku przy paczkomacie InPost

Kontakt do nas

Telefon:

  • 664 850 955 lub 660 306 600

E-mail: swiat.zagadek20@gmail.com