O nas i kontakt


Świat Zagadek to firma powstała z fascynacji nową formą rozrywki – grą typu Escape Room. Nie tylko samodzielnie tworzymy pokoje, ale sami z nich uciekamy, więc staramy się spełnić oczekiwania każdego fana ER.

Real Escape Room to gra zespołowa typu offline inspirowana grami video. Pomimo swojej krótkiej historii – pomysł zrodził się w Japonii w 2008 – jest już fenomenem na skalą światową. W 2015 roku na świecie było już ponad 2,800 pokojów zagadek!

Na czym polega gra? Wchodzicie do pokoju, drzwi się zamykają… i macie określony czas na rozwiązanie wszystkich zagadek, które doprowadzą do spełnienia jakiegoś celu/misji/znalezienia przedmiotu, co pozwoli na ukończenie gry 🙂

Co robić? Szukać, dotykać, przyglądać się. Nigdy nie wiesz, który element pokoju okaże się pomocną wskazówką.

Co się przyda? Zgrany zespół, spostrzegawczość, logiczne myślenie i chęć dobrej zabawy.

Dla kogo? Dla każdego!

Ile czasu potrzebujesz? Gra trwa 60, 70 lub 90 minut (zależy od pokoju). Należy też doliczyć czas potrzebny do przeprowadzenia instruktażu, wprowadzenia, zdjęcia pamiątkowego, toalety czy innych czynności organizacyjnych.

Dla bezpieczeństwa i kontroli gry odbywa się ona pod nadzorem kamer. Mistrz gry czuwa nad Waszą zabawą i na życzenie graczy może udzielić wskazówki do zagadki.

UWAGA!!! NASZE POKOJE ZAGADEK SĄ W DWÓCH LOKALIZACJACH !! W KAŻDEJ LOKALIZACJI INNE POKOJE!

Pierwsza lokalizacja: Centrum Handlowe M1, al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 1, 05-270 Marki

Wejście między Big Starem a Sizzer’em.

Pokoje: Tajemnicza Komnata i Stara Szafa

Druga lokalizacja: ul. Władysława Broniewskiego 71, 01-865 Warszawa.

Wejście z lewej strony budynku przy paczkomacie InPost.

Pokoje: Muzem okultyzmu Państwa Warren

Telefon:

664 850 955 lub 660 306 600

e-mail:

kontakt@swiatzagadek.pl

UWAGA!

MIMO LOKALIZACJI W CENTRUM HANDLOWYM JESTEŚMY OTWARCI TAKŻE W NIEDZIELE NIEHANDLOWE! WTEDY WEJŚCIE DO LOKALU ZNAJDUJE SIĘ OD ZEWNĄTRZ BUDYNKU.