Pokoje


Nasze pokoje zagadek to kreatywny i oryginalny sposób na spędzenie czasu dla paczki przyjaciół, par, znajomych z pracy czy rodzin z dziećmi.

UWAGA!!! NASZE POKOJE ZAGADEK SĄ W DWÓCH LOKALIZACJACH !! W KAŻDEJ LOKALIZACJI INNE POKOJE!


Pierwsza lokalizacja: centrum handlowe M1 Marki, al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 – do wyboru są DWA pokoje zagadek: Tajemnicza Komnata inspirowana przygodami słynnego czarodzieja oraz Stara Szafa inspirowana opowieścią o magicznej krainie!

  • Pokój Tajemnicza Komnata (przygodowy) jest pokojem dla osób zaczynających zabawę z escape roomami, a więc jeśli nigdy nie byliście w żadnym pokoju zagadek lub dopiero w kilku to idealny pokój dla Was! Jednak zapewniamy, że grupy bardziej doświadczone również mogą świetnie się tu bawić – możemy utrudnić scenariusz na Państwa życzenie 🙂
  • Pokój Stara Szafa (przygodowy) ze względu na wyższy poziom trudności może nie być dobrym pokojem dla grup, które jeszcze nigdy nie były w żadnym Escape Roomie jednak… do odważnych świat należy 🙂

Tajemnicza Komnata i Stara Szafa pod względem trudności zagadek są skierowane dla osób dorosłych, ale są to pokoje przyjazne rodzinom z dziećmi, co oznacza, że nie ma w nich nic strasznego i mogą bawić się w nich również młodsi gracze, jednak należy pamiętać, że przy rozwiązywaniu zagadek, które są dość wymagające, dzieci będą potrzebowały pomocy osoby dorosłej.

Przy grupach dziecięcych mogą Państwo skorzystać z pomocy wyspecjalizowanego animatora! Pomaga on młodszym graczom swobodnie rozwiązywać kolejne zadania, co daje możliwość lepszego rozplanowania rozgrywki i dodatkowo animator dba o bezpieczeństwo dzieci podczas całej gry. O potrzebie animatora prosimy informować wcześniej (dopisek w rezerwacji, informacja mailowa, informacja telefoniczna), abyśmy mogli się odpowiednio przygotować 🙂 W innym przypadku animatora może nie być w lokalu w wybranym przez Państwa terminie. Koszt animatora w pokoju zagadek to 70 zł za grę.

Informujemy, że dzieci poniżej 16. roku życia NIE MOGĄ brać udziału w grze samodzielnie. Na każdą grupę dziecięcą MUSI przypadać przynajmniej jedna dorosła osoba – ktoś od Państwa lub animator od nas.


Druga lokalizacja: ul. Władysława Broniewskiego 71, Warszawa, jest tu jeden pokój: Muzeum Okultyzmu Państwa Warren na motywach prawdziwej historii o dwójce słynnych demonologów.

  • Pokój Muzeum Okultyzmu Państwa Warren (Horror) jest dedykowany grupom doświadczonym – zdecydowanie nie polecamy na pierwszy raz w escape roomie.

W grze w Muzeum… mogą brać udział TYLKO osoby dorosłe.