Tajemnicza Komnata


 

Tajemnicza Komnata

Śnisz czasem o znalezieniu listu ze Szkoły Magii i Czarodziejstwa w swojej skrzynce? Marzysz o tym, aby zostać czarodziejem? Teraz to możliwe! Z małej londyńskiej uliczki wejdź do świata czarodziejów i rozwiąż wszystkie zagadki przygotowane przez samego dyrektora szkoły. Podejmij wyzwanie, zbieraj informacje i wydostań się z pokoju! Jeśli się poddasz to niezawodny znak, że jesteś MUGOLEM! (NIEwymagana jest znajomość sagi, aby wydostać się z pokoju. Jednak fani przygód małego czarodzieja znajdą wiele powiązań i elementów, które nadadzą grze magicznego charakteru i klimatu).

*Tajemnicza Komnata to pokój przystosowany pod względem trudności dla osób dorosłych. Nie jest to pokój typowo dziecięcy – zagadki są wymagające (opiekę nad dziećmi może sprawować ktoś od Państwa lub animator od nas – o potrzebie animatora należy poinformować nas wcześniej). Dodatkowy koszt za animatora to 50 zł. Dzieci poniżej 16. roku życia NIE MOGĄ same przebywać w pokoju zagadek.

      Zapraszamy grupy od 2 do 5 osób

POZIOM TRUDNOŚCI: dla początkujących (z możliwością modyfikacji dla grup ZAAWANSOWANYCH, o potrzebie modyfikacji prosimy informować w komentarzu)

CZAS GRY: 60 minut

Adres: Centrum Handlowe M1 Marki


DOKONANIE REZERWACJI JEST RÓWNOZNACZNE Z POJAWIENIEM SIĘ NA WYBRANY PRZEZ SIEBIE TERMIN GRY. W przypadku braku odwołania rezerwacji zostaną Państwo obciążeni wszystkimi kosztami!

Jeśli nie dostali Państwo potwierdzenia rezerwacji na maila prosimy sprawdzić folder spam 🙂