Tajemnicza Komnata


 

Tajemnicza Komnata

Śnisz czasem o znalezieniu listu ze Szkoły Magii i Czarodziejstwa w swojej skrzynce? Marzysz o tym, aby zostać czarodziejem? Teraz to możliwe! Z małej londyńskiej uliczki wejdź do świata czarodziejów i rozwiąż wszystkie zagadki przygotowane przez samego dyrektora szkoły. Podejmij wyzwanie, zbieraj informacje i wydostań się z pokoju! Jeśli się poddasz to niezawodny znak, że jesteś MUGOLEM! (NIEwymagana jest znajomość sagi, aby wydostać się z pokoju. Jednak fani przygód małego czarodzieja znajdą wiele powiązań i elementów, które nadadzą grze magicznego charakteru i klimatu).

*Tajemnicza Komnata to pokój przystosowany pod względem trudności dla osób dorosłych. Nie jest to pokój typowo dziecięcy – zagadki są wymagające (pomagać w rozwiązywaniu zagadek może ktoś od Państwa lub animator od nas – o potrzebie animatora należy poinformować nas wcześniej). Dodatkowy koszt za animatora to 50 zł. Na grupę dzieci MUSI przypadać przynajmniej jedna osoba dorosła. Dzieci poniżej 16. roku życia NIE MOGĄ same przebywać w pokoju zagadek.

      Zapraszamy grupy od 2 do 5 osób zalecamy max 5 uczestników gry, jednak istnieje możliwość wejścia w 6 osób za dodatkową opłatą (jeśli chcą Państwo zagrać w 6 osób należy umieścić tę informację w komentarzu do rezerwacji i dopłacić 50 zł na miejscu w dniu gry)

POZIOM TRUDNOŚCI: dla początkujących (z możliwością modyfikacji dla grup ZAAWANSOWANYCH, o potrzebie modyfikacji prosimy informować w komentarzu)

CZAS GRY: 60 minut

——————————————————————————————————————–

ADRES POKOJU: CENTRUM HANDLOWE M1 MARKI

——————————————————————————————————————–

 

DOKONANIE REZERWACJI JEST RÓWNOZNACZNE Z POJAWIENIEM SIĘ NA WYBRANY PRZEZ SIEBIE TERMIN GRY. W przypadku braku odwołania rezerwacji zostaną Państwo obciążeni wszystkimi kosztami!

Jeśli nie dostali Państwo potwierdzenia rezerwacji na maila prosimy sprawdzić folder spam 🙂