Stara Szafa


Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie wardrobe-1024x757.jpgStara Szafa

Jesteście dziennikarzami lokalnego brukowca, którzy za wszelką cenę chcą dowieść iż historia o tajemnicy skrywanej przez strych pana Ambrożego to nie tylko plotka. Wiecie, że pan Ambroży opuszcza dom w każdy weekend, a poszukiwania należy zacząć właśnie na starym strychu. Aby udowodnić, że legendarna kraina istnieje musicie dostać się do zamku Ker-Paravel i odnaleźć 4 artefakty dawnych władców. To nie będzie łatwa misja, ale nie ma rzeczy niemożliwych!

ONLY POLISH LANGUAGE AVAILABLE

*Stara Szafa to pokój przystosowany pod względem trudności dla osób dorosłych. Nie jest to pokój typowo dziecięcy – zagadki są wymagające (pomagać dzieciom w rozwiązywaniu zagadek może ktoś od Państwa lub animator od nas – o potrzebie animatora należy poinformować nas wcześniej). Dodatkowy koszt za animatora to 70 zł. Na grupę dzieci MUSI przypadać przynajmniej jedna osoba dorosła. Dzieci poniżej 16. roku życia NIE MOGĄ same przebywać w pokoju zagadek.

Zapraszamy grupy od 2 do 5 osób – zalecamy max 5 uczestników gry, jednak istnieje możliwość wejścia w 6 osób za dodatkową opłatą (jeśli chcą Państwo zagrać w 6 osób należy umieścić tę informację w komentarzu do rezerwacji i dopłacić 50 zł na miejscu w dniu gry)

POZIOM TRUDNOŚCI: dla średnio zaawansowanych (pokój polecamy grupom, które były już kiedyś w escape roomie)

CZAS GRY: 70 minut

——————————————————————————————————————–

ADRES POKOJU: CENTRUM HANDLOWE M1 MARKI (wejście do lokalu znajduje się między sklepami Big Star a Sizeer)

——————————————————————————————————————–

 

DOKONANIE REZERWACJI JEST RÓWNOZNACZNE Z POJAWIENIEM SIĘ NA WYBRANY PRZEZ SIEBIE TERMIN GRY. W przypadku braku odwołania rezerwacji zostaną Państwo obciążeni wszystkimi kosztami!

Jeśli nie dostali Państwo potwierdzenia rezerwacji na maila prosimy sprawdzić folder spam 🙂