Stara Szafa


Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie wardrobe-1024x757.jpgStara Szafa

Jesteście dziennikarzami lokalnego brukowca, którzy za wszelką cenę chcą dowieść iż historia o tajemnicy skrywanej przez strych pana Ambrożego to nie tylko plotka. Wiecie, że pan Ambroży opuszcza dom w każdy weekend, a poszukiwania należy zacząć właśnie na starym strychu. Aby udowodnić, że legendarna kraina istnieje musicie dostać się do zamku Ker-Paravel i odnaleźć 4 artefakty dawnych władców. To nie będzie łatwa misja, ale nie ma rzeczy niemożliwych!

Only polish language available.

*Stara Szafa to pokój przystosowany pod względem trudności dla osób dorosłych. Nie jest to pokój typowo dziecięcy – zagadki są wymagające (opiekę nad dziećmi może sprawować ktoś od Państwa lub animator od nas – o potrzebie animatora należy poinformować nas wcześniej). Dodatkowy koszt za animatora to 50 zł. Dzieci poniżej 16. roku życia NIE MOGĄ same przebywać w pokoju zagadek.

Zapraszamy grupy od 2 do 5 osób

POZIOM TRUDNOŚCI: dla średnio zaawansowanych (pokój polecamy grupom, które były już kiedyś w escape roomie)

CZAS GRY: 70 minut

Adres: Centrum Handlowe M1 Marki

DOKONANIE REZERWACJI JEST RÓWNOZNACZNE Z POJAWIENIEM SIĘ NA WYBRANY PRZEZ SIEBIE TERMIN GRY. W przypadku braku odwołania rezerwacji zostaną Państwo obciążeni wszystkimi kosztami!

Jeśli nie dostali Państwo potwierdzenia rezerwacji na maila prosimy sprawdzić folder spam 🙂