Pokoje


W Świecie Zagadek do wyboru są DWA pokoje zagadek: Tajemnicza Komnata inspirowana przygodami słynnego czarodzieja oraz Stara Szafa inspirowana opowieścią o magicznej krainie!

Nasze pokoje zagadek to kreatywny i oryginalny sposób na spędzenie czasu dla paczki przyjaciół, par, znajomych z pracy czy rodziny z dziećmi.

Pokój Tajemnicza Komnata jest pokojem dla osób zaczynających przygodę z escape roomami, a więc jeśli nigdy nie byliście w żadnym pokoju zagadek lub dopiero w kilku to idealny pokój dla Was! Jednak z doświadczenia wiemy, że grupy bardziej doświadczone również mogą świetnie się tu bawić – możemy utrudnić scenariusz na Państwa życzenie 🙂

Pokój Stara Szafa ze względu na wyższy poziom trudności może nie być dobrym pokojem dla grup, które jeszcze nigdy nie były w żadnym Escape Roomie jednak… do odważnych świat należy 🙂

Nasze pokoje zagadek pod względem trudności są skierowane dla osób dorosłych, jednak w Tajemniczej Komnacie i Starej Szafie grać mogą również dzieci, gdyż są to pokoje przyjazne dzieciom, co oznacza, że nie ma w nich nic strasznego i mogą bawić się w nich również młodsi gracze, jednak należy pamiętać, że przy rozwiązywaniu zagadek, które są dość wymagające, dzieci będą potrzebowały pomocy osoby dorosłej.

Przy grupach dziecięcych mogą Państwo skorzystać z pomocy wyspecjalizowanego animatora! Pomaga on młodszym graczom swobodnie rozwiązywać kolejne zadania, co daje możliwość lepszego rozplanowania rozgrywki i dodatkowo animator dba o bezpieczeństwo dzieci podczas całej gry. O potrzebie animatora prosimy informować wcześniej (dopisek w rezerwacji, informacja mailowa, informacja telefoniczna), abyśmy mogli się odpowiednio przygotować 🙂 W innym przypadku animatora może nie być w lokalu w wybranym przez Państwa terminie. Koszt animatora w pokoju zagadek to 50 zł za grę.

Informujemy, że dzieci poniżej 16. roku życia NIE MOGĄ brać udziału w grze samodzielnie. Na każdą grupę dziecięcą MUSI przypadać przynajmniej jedna dorosła osoba – ktoś od Państwa lub animator od nas.