Pokoje


W Świecie Zagadek do wyboru są trzy pokoje zagadek: Tajemnicza Komnata inspirowana przygodami słynnego czarodzieja; Kolonizacja Marsa związana z grą planszową, oraz Stara Szafa inspirowana opowieścią o magicznej krainie!

W pokoju Tajemnicza Komnata istnieje możliwość małej modyfikacji scenariusza, który dostosujemy do grup, w których będą grały również dzieci – tak, aby mogły mieć większy udział w rozgrywce, a co za tym idzie – większą satysfakcję z rozwiązywania zagadek samodzielnie. Prosimy jednak o wcześniejszą informację (w komentarzu przy rezerwacji, mailowo lub telefonicznie), abyśmy mogli się przygotować przed Państwa przybyciem i spełnić Państwa oczekiwania 😉 Jednocześnie informujemy, że dzieci poniżej 16. roku życia nie mogą przebywać same w pokoju zagadek. Przynajmniej jedna osoba dorosła powinna wejść z dziećmi (może to być ktoś od Państwa lub wyspecjalizowany animator od nas za dodatkową opłatą 40 zł i w tym przypadku również potrzebujemy wcześniejszej informacji żeby animator był na miejscu).

Pokój Stara Szafa i Kolonizacja Marsa z racji większego poziomu trudności mogą nie być dobrymi pokojami dla grup, które jeszcze nigdy nie były w żadnym Escape Roomie jednak.. do odważnych świat należy 🙂

W przypadku imprez okolicznościowych – urodzin, imienin, rocznic, a także spotkań integracyjnych i wycieczek szkolnych prosimy o wcześniejszą informację w celu dostosowania rozgrywki do Państwa potrzeb.