Pokoje


W Świecie Zagadek do wyboru są DWA pokoje zagadek: Tajemnicza Komnata inspirowana przygodami słynnego czarodzieja oraz Stara Szafa inspirowana opowieścią o magicznej krainie!

Nasze pokoje zagadek to kreatywny i oryginalny sposób na spędzenie czasu dla par, paczki przyjaciół, znajomych z pracy, rodziny i dzieci. W pokoju Tajemnicza Komnata istnieje możliwość małej modyfikacji scenariusza, który dostosujemy do grup, w których będą grały również dzieci – tak, aby mogły mieć większy udział w rozgrywce, a co za tym idzie – większą satysfakcję z rozwiązywania zagadek samodzielnie. Prosimy jednak o wcześniejszą informację (w komentarzu przy rezerwacji, mailowo lub telefonicznie), abyśmy mogli się przygotować przed Państwa przybyciem i spełnić Państwa oczekiwania 😉 Jednocześnie informujemy, że dzieci poniżej 16. roku życia nie mogą przebywać same w pokoju zagadek. Przynajmniej jedna osoba dorosła powinna wejść z dziećmi (może to być ktoś od Państwa lub wyspecjalizowany animator od nas za dodatkową opłatą 50 zł i w tym przypadku również potrzebujemy wcześniejszej informacji żeby animator był na miejscu).

Pokój Stara Szafa ze względu na wyższy poziom trudności może nie być dobrym pokojem dla grup, które jeszcze nigdy nie były w żadnym Escape Roomie jednak.. do odważnych świat należy 🙂

W przypadku imprez okolicznościowych – urodzin, imienin, rocznic, a także spotkań integracyjnych i wycieczek szkolnych prosimy o wcześniejszą informację w celu dostosowania rozgrywki do Państwa potrzeb.