Cennik


Poniedziałek – Piątek do godziny 14:30 – 150zł.

Pozostałe terminy (pon.-pt.po godzinie 14:30, weekendy i święta) – 180zł.

W przypadku grup 2-osobowych i zorganizowanych ceny do uzgodnienia.

Zastanawiacie się czy pokój będzie dostosowany dla dzieci, czy podołają przygotowanym przez Nas zadaniom?
Możecie skorzystać z pomocy wyspecjalizowanego animatora z wykształceniem pedagogicznym dla grup dziecięcych, bez żadnych dopłat! Pozwala to młodszym graczom swobodnie rozwiązywać kolejne zadania, daje możliwości lepszego rozplanowania rozgrywki i dodatkowo dbałości o bezpieczeństwo podczas całej gry. O potrzebie dodatkowej osoby prosimy informować wcześniej (dopisek w rezerwacji, informacja mailowa, informacja telefoniczna), abyśmy mogli się odpowiednio przygotować. 🙂

Istnieje również możliwość zrobienia komuś niepowtarzalnej niespodzianki, czyli zakupu bonu podarunkowego na niezapomnianą zabawę! Upoważnia on do jednej godzinnej gry na klasycznych zasadach zabawy obowiązujących w Świecie Zagadek. Bon nie łączy się z innymi promocjami i jest ważny przez 4 miesiące od daty zakupu!

Jak otrzymać bon podarunkowy?

  • Kupić w lokalu – płatność na miejscu gotówką – 180zł.
  • Zamówić bon podarunkowy na maila. Zamówienie należy składać na adres swiat.zagadek20@gmail.com – zostaną wtedy przesłane do Państwa dane do wykonania przelewu. Po dokonaniu płatności otrzymają Państwo od Nas bon, który należy okazać w dniu zarezerwowanej zabawy – 180zł.

 

Adres:

Świat Zagadek

Ul. Józefa Piłsudskiego 1 –na pierwszym piętrze galerii handlowej
05-270 Marki
Telefon:

komórkowy – 530 731 073 lub 501 503 795

E-mail: swiat.zagadek20@gmail.com