Urodziny


Planujecie urodziny dla swojej pociechy imprezę urodzinową? Chcielibyście aby było to niezapomniane wydarzenie dla dziecka i jego gości? Dobrze trafiliście! Świat Zagadek jest miejscem, w którym dzieci przeżyją niesamowitą przygodę w pokojach zagadek, a jednocześnie spędzą czas wspólnie i kreatywnie!

Dlaczego pokoje zagadek są dobre dla dzieci? Rozwijają ich kreatywność i wyobraźnie, trenują komunikacje i pracę zespołową, ćwiczą logiczne myślenie, dają możliwość odkrywania i szukania co za tym idzie dają ogromną satysfakcje z wykonanych zadań, a to wszystko w 60 min! Z doświadczenia wiemy, iż młodsze pokolenie jest wyjątkowo dobrą grupą graczy, gdyż nie szuka trudnych rozwiązaniach w prostych zadaniach, świetnie szpera w każdym zakamarku i mają niesamowitą radość z ucieczki z pokoju. To idealna rozrywka dla dzieci!

Po grze można spędzić czas w sali konferencyjnej, w której znajdują się gry planszowe, rzutnik czy materiały plastyczne do pełnej dyspozycji gości. Dzięki temu poza zjedzeniem tortu czy zorganizowaniem poczęstunku dzieci mogę spędzić czas kreatywnie – bez komputerów 😉 Zależy Nam na świetnej i bezpiecznej zabawie, jesteśmy profesjonalistami dlatego nad całością imprezy może czuwać animator, a w zespole Świata Zagadek są to w pełni wykwalifikowani pedagodzy z doświadczeniem w prowadzeniu takich imprez oraz w pracy z dziećmi.

 

  • Koszt pokoju Komnata Tajemnic – 170zł za grę;
  • Koszt pokoju Kolonizacja Marsa* – 160zł za grę;
  • Koszt animacji w pokoju – 20zł za grę;
  • Koszt salki urodzinowej za godzinę – 120zł za godzinę; (gdy zdecydujecie się Państwo na dwie gry koszt sali to 100 zł za godzinę)
  • Opieka nad dziećmi w sali urodzinowej – 50zł za godzinę.

Do pokoju jednocześnie może wejść maksymalnie 8 dzieci z animatorem. W razie większej liczby dzieci konieczne jest, aby podzieliły się na dwie grupy i każda z nich wejdzie do pokoju osobno. Animator w pokoju podczas zabawy jest potrzebny, aby czuwać nad poprawnym przebiegiem gry, bezpieczeństwem oraz aby dzieci poza fascynacją nad gadżetami rozwiązywały też zagadki, ponieważ aby gra była satysfakcjonująca to muszą w godzinę z pokoju się wydostać 🙂 Animator w pokoju nie jest konieczny jeśli dzieci mają minimum 10 lat i były już kiedyś w escape roomie. Po grze wykonywane są dzieciom zdjęcia pamiątkowe w tematycznych strojach i z gadżetami.

Opieka nad dziećmi w sali urodzinowej przez animatora Świata Zagadek nie jest obowiązkowa, jeśli ktoś dorosły będzie czuwał nad bezpieczeństwem w sali. Można tam integrować się ze znajomymi i zjeść . Gdy zdecydują się Państwo na opiekę animatora w sali będzie on czuwał nad bezpieczeństwem, zaproponuje dzieciom zabawy integracyjne, przy użyciu dostępnych materiałów. W przypadku gdy zechcą Państwo wynająć salę konferencyjna na czas dłuższy, każda kolejna godzina będzie tańsza.

Poczęstunek organizują Państwo we własnym zakresie. My zapewniamy plastikową zastawę jednorazową (talerzyki, kubeczki, sztućce), miski i tace na wyłożenie przekąsek, kawę, herbatę, wodę. Posiadamy lodówkę, w której możemy przechować tort urodzinowy.
W ofercie mamy także zaproszenia urodzinowe – 2zł za sztukę.

Jesteśmy elastyczni i możemy dostosować się do potrzeb klienta. W sprawie urodzin zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego, abyśmy mogli ustalić wszelkie szczegóły.

 

*Do pokoju Kolonizacja Marsa mogą wejść dzieci po 12. roku życia, które były już w escape roomie.