Urodziny


Planujecie urodziny dla swojej pociechy imprezę urodzinową? Chcielibyście aby było to niezapomniane wydarzenie dla dziecka i jego gości? Dobrze trafiliście! Świat Zagadek jest miejscem, w którym dzieci przeżyją niesamowitą przygodę w pokojach zagadek, a jednocześnie spędzą czas wspólnie i kreatywnie!

Dlaczego pokoje zagadek są dobre dla dzieci? Rozwijają ich kreatywność i wyobraźnie, trenują komunikacje i pracę zespołową, ćwiczą logiczne myślenie, dają możliwość odkrywania i szukania co za tym idzie dają ogromną satysfakcje z wykonanych zadań, a to wszystko w 60 min! Z doświadczenia wiemy, iż młodsze pokolenie jest wyjątkowo dobrą grupą graczy, gdyż nie szuka trudnych rozwiązaniach w prostych zadaniach, świetnie szpera w każdym zakamarku i mają niesamowitą radość z ucieczki z pokoju. To idealna rozrywka dla dzieci!

Po grze można spędzić czas w sali konferencyjnej, w której znajdują się gry planszowe, rzutnik czy materiały plastyczne do pełnej dyspozycji gości. Dzięki temu poza zjedzeniem tortu czy zorganizowaniem poczęstunku dzieci mogę spędzić czas kreatywnie – bez komputerów 😉 Zależy Nam na świetnej i bezpiecznej zabawie, jesteśmy profesjonalistami dlatego nad całością imprezy może czuwać animator, a w zespole Świata Zagadek są to w pełni wykwalifikowani pedagodzy z doświadczeniem w prowadzeniu takich imprez oraz w pracy z dziećmi.

Jesteśmy elastyczni i możemy dostosować się do potrzeb klienta. W sprawie urodzin zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego, abyśmy mogli ustalić wszelkie szczegóły.