O nas


Real Escape Room to gra zespołowa typu offline inspirowana grami video. Pomimo swojej krótkiej historii – pomysł zrodził się w Japonii w 2008 – jest już fenomenem na skalą światową. W 2015 roku na świecie było już ponad 2,800 pokojów zagadek! W Warszawie istnieje już ponad 100 takich pokoi.

Na czym polega gra? Wchodzicie do pokoju, drzwi się zamykają… i macie 60 minut na wydostanie się z niego.

Co robić? Szukać, dotykać, przyglądać się. Nigdy nie wiesz, który element pokoju okaże się pomocną wskazówką.

Co się przyda? Zgrany zespół, spostrzegawczość, logiczne myślenie i chęć dobrej zabawy.

Dla kogo? Dla każdego!

Ile czasu potrzebujesz? Gra trwa 60 minut, dodatkowo należy doliczyć czas na wyjaśnienie zasad obowiązujących w Świecie Zagadek (około 15 min). Dodatkowy czas potrzebny jest do przeprowadzenia instruktażu, wprowadzenia, zdjęcia pamiątkowego, toalety czy innych czynności organizacyjnych.

Dla bezpieczeństwa i kontroli gry odbywa się ona pod nadzorem kamer. Na Wasze życzenie na ekranie zamieszczonego w pokoju monitora pojawi się magiczna podpowiedź.

Świat Zagadek to firma powstała z fascynacji nową formą rozrywki – grą typu Escape Room. Nie tylko tworzymy pokoje, ale sami z nich uciekamy, więc staramy się spełnić oczekiwania każdego fana ER.

Podjąć wyzwanie i przeżyć niesamowite przygody można w Centrum Handlowym M1 w Markach na pierwszym piętrze galerii. Na tą chwilę posiadamy dwa pokoje, ale już wkrótce otworzymy dla Was kolejne o różnorodnej tematyce.

Ul. Józefa Piłsudskiego 1 –na pierwszym piętrze galerii handlowej – wejście między Big Starem a Sizzer’em.
05-270 Marki

Telefon:

731 354 059 lub 501 503 795

UWAGA!

MIMO LOKALIZACJI JESTEŚMY OTWARCI TAKŻE W NIEDZIELE NIEHANDLOWE! WTEDY WEJŚCIE DO LOKALU ZNAJDUJE SIĘ OD ZEWNĄTRZ BUDYNKU.