O nas i kontakt


Świat Zagadek to firma powstała z fascynacji nową formą rozrywki – grą typu Escape Room. Nie tylko samodzielnie tworzymy pokoje, ale sami z nich uciekamy, więc staramy się spełnić oczekiwania każdego fana ER.

Real Escape Room to gra zespołowa typu offline inspirowana grami video. Pomimo swojej krótkiej historii – pomysł zrodził się w Japonii w 2008 – jest już fenomenem na skalą światową. W 2015 roku na świecie było już ponad 2,800 pokojów zagadek!

Na czym polega gra? Wchodzicie do pokoju, drzwi się zamykają… i macie określony czas na rozwiązanie wszystkich zagadek, które doprowadzą do spełnienia jakiegoś celu/misji/znalezienia przedmiotu, co pozwoli na ukończenie gry 🙂

Co robić? Szukać, dotykać, przyglądać się. Nigdy nie wiesz, który element pokoju okaże się pomocną wskazówką.

Co się przyda? Zgrany zespół, spostrzegawczość, logiczne myślenie i chęć dobrej zabawy.

Dla kogo? Dla każdego!

Ile czasu potrzebujesz? Gra trwa 60 lub 70 minut (zależy od pokoju). Należy też doliczyć czas potrzebny do przeprowadzenia instruktażu, wprowadzenia, zdjęcia pamiątkowego, toalety czy innych czynności organizacyjnych.

Dla bezpieczeństwa i kontroli gry odbywa się ona pod nadzorem kamer. Na Wasze życzenie na ekranie zamieszczonego w pokoju monitora pojawi się podpowiedź.

Nasze pokoje zagadek pod względem trudności są skierowane dla osób dorosłych, jednak w Tajemniczej Komnacie i Starej Szafie grać mogą również dzieci, gdyż są to pokoje przyjazne dzieciom, co oznacza, że nie ma w nich nic strasznego i mogą bawić się w nich również młodsi gracze, jednak należy pamiętać, że przy rozwiązywaniu zagadek, które są dość wymagające, dzieci będą potrzebowały pomocy osoby dorosłej.

Dzieci poniżej 16. roku życia nie mogą brać udziału w grze samodzielnie. Na każdą grupę dziecięcą musi przypadać przynajmniej jedna dorosła osoba, która pomoże dzieciom w rozwiązywaniu zagadek – ktoś od Państwa lub animator od nas (dodatkowy koszt za animatora, który profesjonalnie poprowadzi grę to 50 zł). O potrzebie animatora należy poinformować nas wcześniej, żeby odpowiednia osoba była na miejscu.

Podjąć wyzwanie i przeżyć niesamowite przygody można w Centrum Handlowym M1 w Markach na pierwszym piętrze galerii.

Adres:

Centrum Handlowe M1 Marki, al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 1, 05-270 Marki

Wejście między Big Starem a Sizzer’em.

Telefon:

731 354 059

e-mail:

swiat.zagadek20@gmail.com

UWAGA!

MIMO LOKALIZACJI W CENTRUM HANDLOWYM JESTEŚMY OTWARCI TAKŻE W NIEDZIELE NIEHANDLOWE! WTEDY WEJŚCIE DO LOKALU ZNAJDUJE SIĘ OD ZEWNĄTRZ BUDYNKU.