O nas i kontakt


Świat Zagadek to firma powstała z fascynacji nową formą rozrywki – grą typu Escape Room. Nie tylko samodzielnie tworzymy pokoje, ale sami z nich uciekamy, więc staramy się spełnić oczekiwania każdego fana ER.

Real Escape Room to gra zespołowa typu offline inspirowana grami video. Pomimo swojej krótkiej historii – pomysł zrodził się w Japonii w 2008 – jest już fenomenem na skalą światową. W 2015 roku na świecie było już ponad 2,800 pokojów zagadek!

Na czym polega gra? Wchodzicie do pokoju, drzwi się zamykają… i macie określony czas na rozwiązanie wszystkich zagadek, które doprowadzą do spełnienia jakiegoś celu/misji/znalezienia przedmiotu, co pozwoli na ukończenie gry 🙂

Co robić? Szukać, dotykać, przyglądać się. Nigdy nie wiesz, który element pokoju okaże się pomocną wskazówką.

Co się przyda? Zgrany zespół, spostrzegawczość, logiczne myślenie i chęć dobrej zabawy.

Dla kogo? Dla każdego!

Ile czasu potrzebujesz? Gra trwa 60 lub 70 minut (zależy od pokoju). Należy też doliczyć czas potrzebny do przeprowadzenia instruktażu, wprowadzenia, zdjęcia pamiątkowego, toalety czy innych czynności organizacyjnych.

Dla bezpieczeństwa i kontroli gry odbywa się ona pod nadzorem kamer. Na Wasze życzenie na ekranie zamieszczonego w pokoju monitora pojawi się podpowiedź.

Zastanawiacie się czy pokój będzie dostosowany dla dzieci, czy podołają przygotowanym przez nas zadaniom?  Możecie skorzystać z pomocy wyspecjalizowanego animatora z wykształceniem pedagogicznym dla grupy dziecięcej! Pozwala to młodszym graczom swobodnie rozwiązywać kolejne zadania, daje możliwości lepszego rozplanowania rozgrywki i dodatkowo dbałości o bezpieczeństwo podczas całej gry. O potrzebie animatora prosimy informować wcześniej (dopisek w rezerwacji, informacja mailowa, informacja telefoniczna), abyśmy mogli się odpowiednio przygotować 🙂 W innym przypadku animatora może nie być w lokalu w wybranym przez Państwa terminie. Koszt animatora w pokoju zagadek to 50 zł za grę.

Informujemy, że dzieci poniżej 16. roku życia nie mogą brać udziału w grze samodzielnie. Na każdą grupę dziecięcą musi przypadać przynajmniej jedna dorosła osoba – ktoś od Państwa lub animator od nas.

W przypadku imprez okolicznościowych – urodzin, imienin, rocznic, a także spotkań integracyjnych i wycieczek szkolnych prosimy o wcześniejszą informację w celu dostosowania rozgrywki do Państwa potrzeb.

Podjąć wyzwanie i przeżyć niesamowite przygody można w Centrum Handlowym M1 w Markach na pierwszym piętrze galerii. Na tę chwilę posiadamy trzy pokoje, ale już wkrótce otworzymy dla Was kolejne o różnorodnej tematyce.

Ul. Józefa Piłsudskiego 1 –na pierwszym piętrze galerii handlowej – wejście między Big Starem a Sizzer’em.
05-270 Marki

Telefon:

731 354 059 lub 501 503 795

e-mail:

swiat.zagadek20@gmail.com

UWAGA!

MIMO LOKALIZACJI W CENTRUM HANDLOWYM JESTEŚMY OTWARCI TAKŻE W NIEDZIELE NIEHANDLOWE! WTEDY WEJŚCIE DO LOKALU ZNAJDUJE SIĘ OD ZEWNĄTRZ BUDYNKU.