O Nas


Real Escape Room to gra zespołowa typu offline inspirowana grami video. Pomimo swojej krótkiej historii – pomysł zrodził się w Japonii w 2008 – jest już fenomenem na skalą światową. W 2015 roku na świecie było już ponad 2,800 pokojów zagadek! W Warszawie istnieje już ponad 100 takich pokoi.

Na czym polega gra? Wchodzicie do pokoju, drzwi się zamykają… i macie 60min na wydostanie się z pokoju.

Co robić? Szukać, dotykać, przyglądać się. Nigdy nie wiesz, który element pokoju okaże się pomocną wskazówką.

Co się przyda? Zgrany zespół, spostrzegawczość, logiczne myślenie i chęć dobrej zabawy.

Dla kogo? Dla każdego!

Ile czasu potrzebujesz? Gra trwa 60 min, dodatkowo należy doliczyć czas na wyjaśnienie zasad obowiązujących w Świecie Zagadek (około 15 min). Dodatkowy czas potrzebny jest do przeprowadzenia instruktażu, wprowadzenia, zdjęcia pamiątkowego, toalety czy innych czynności organizacyjnych.

Dla bezpieczeństwa i kontroli gry odbywa się ona pod kontrolą kamer. Na Wasze życzenie na ekranie zamieszczonego w pokoju monitora pojawi się magiczna podpowiedź.

Świat Zagadek to nowo powstała firma powstała z fascynacji nową formą rozrywki – grą typu Escape Room. Podjąć wyzwanie i przeżyć niesamowite przygody można w Centrum Handlowym M1 w Markach na pierwszym piętrze galerii. Już wkrótce otworzymy dla Was kolejne Pokoje Zagadek o różnorodnej tematyce.

 

Ul. Józefa Piłsudskiego 1 –na pierwszym piętrze galerii handlowej – wejście między Big Starem a Sizzer’em.
05-270 Marki
Telefon:

komórkowy – 530 731 073 lub 501 503 795