Kolonizacja Marsa


Kolonizacja Marsa

Zasoby naszej planety się kończą, Ziemia jest przeludniona. Siły rządowe Ziemi zostały powołane do innowatorskiej misji. Jej celem jest kolonizacja obcej planety.

Jesteście grupą naukowców należącą do jednej z największych na świecie korporacji. Stajecie przed kluczowym wyborem: spokojnie patrzeć jak nasza planeta wymiera czy zapewnić sobie i innym lepsze jutro? Kurs jest jasny – MARS!

Wasz cel? Terraformacja planety! „Terraformowanie (dosłownie „tworzenie ziemi”) – proces zmiany warunków panujących na planecie, księżycu lub innym ciele kosmicznym do podobnych jakie panują na Ziemi, dzięki czemu miałoby  być możliwe zamieszkanie go przez człowieka – utworzenie kolonii.”

Laboratorium jest gotowe i czeka na Wasze przybycie! Aby imigracja z Ziemi była możliwa musicie zadbać o najważniejsze warunki życia.

Jednak nie wszystko idzie po Waszej myśli… Informacje z Ziemi są przerażające. Nie tylko Wy planujecie zdobyć planetę.  Ktoś chce przejąć Wasze osiągnięcia, a Was uwięzić. Czy uda Wam się ukończyć misję i obronić przed atakiem konkurencji? Czy Mars będzie Wasz? Czy uratujecie naszą cywilizacje przed zagładą? Radar pokazuje, że zagrożenie dotrze do Was za 60 minut. Los ludzkości jest w Waszych rękach!

Gra tylko w polskiej wersji językowej.

Zapraszamy grupy od 2 do 6 osób.

POZIOM TRUDNOŚCI: dla średnio zaawansowanych
Kolonizację Marsa zalecamy grupom, które mają już doświadczenie w ucieczkach, w przeciwnym razie gra może okazać się mało atrakcyjna 😉

CZAS GRY: 60 minut