Kolonizacja Marsa


Kolonizacja Marsa

UWAGA!!! PLANOWANE ZAMKNIĘCIE POKOJU: 31.08.2020. REZERWUJCIE TERAZ W NIŻSZEJ STAŁEJ CENIE: 100 ZŁ ZA 2 OSOBY I 120 ZŁ ZA 3-6 OSÓB.

Zasoby naszej planety się kończą, Ziemia jest przeludniona. Siły rządowe Ziemi zostały powołane do innowatorskiej misji. Jej celem jest kolonizacja obcej planety.

Jesteście grupą naukowców należącą do jednej z największych na świecie korporacji. Stajecie przed kluczowym wyborem: spokojnie patrzeć jak nasza planeta wymiera czy zapewnić sobie i innym lepsze jutro? Kurs jest jasny – MARS!

Wasz cel? Terraformacja planety! „Terraformowanie (dosłownie „tworzenie ziemi”) – proces zmiany warunków panujących na planecie, księżycu lub innym ciele kosmicznym do podobnych jakie panują na Ziemi, dzięki czemu miałoby  być możliwe zamieszkanie go przez człowieka – utworzenie kolonii.”

Laboratorium jest gotowe i czeka na Wasze przybycie! Aby imigracja z Ziemi była możliwa musicie zadbać o najważniejsze warunki życia.

Jednak nie wszystko idzie po Waszej myśli… Informacje z Ziemi są przerażające. Nie tylko Wy planujecie zdobyć planetę.  Ktoś chce przejąć Wasze osiągnięcia, a Was uwięzić. Czy uda Wam się ukończyć misję i obronić przed atakiem konkurencji? Czy Mars będzie Wasz? Czy uratujecie naszą cywilizacje przed zagładą? Radar pokazuje, że zagrożenie dotrze do Was za 60 minut. Los ludzkości jest w Waszych rękach!

Gra tylko w polskiej wersji językowej.

Zapraszamy grupy od 2 do 6 osób.

POZIOM TRUDNOŚCI: dla średnio zaawansowanych
Kolonizację Marsa zalecamy grupom, które mają już doświadczenie w ucieczkach, w przeciwnym razie gra może okazać się mało atrakcyjna 😉

CZAS GRY: 60 minut