Kolonizacja Marsa


Kolonizacja Marsa

Zasoby Naszej planety się kończą, Ziemia jest przeludniona. Siły rządowe Ziemii zostały powołane do innowatroskiej misji. Jej celem jest kolonizacja obcej planety.

Jesteście grupą naukowców należącą do jednej z największych na świecie korporacji. Stajecie przed kluczowym wyborem: Spokojnie patrzeć jak nasza planeta wymiera czy zapewnić sobie i innym lepsze jutro? Kurs jest jasny – MARS!

Wasz cel? Terraformacja planety!

„Terraformowanie (dosłownie „tworzenie ziemii”) – proces zmiany warunków panujących na planecie, księżycu lub innym ciele kosmicznym do podobnych jakie panują na Ziemii, dzięki czemu miałoby  być możliwe zamieszkanie go przez człowieka – utworzenie kolonii.”

Wasze labolatorium jest gotowe i czeka na Wasze przybycie! Aby imigracja z Ziemii była możliwa musicie zadbać o najważniejsze warunki życia.

Jednak nie wszystko idzie po Waszej myśli… Informacje z Ziemii są przerażające. Nie tylko Wy planujecie zdobyć planetę.  Ktoś chce przejąć Wasze osiągnięcia, a Was uwięzić. Czy uda Wam się ukończyć misje i obronić przed atakiem konkurencji? Czy Mars będzie Wasz? Czy uratujecie naszą cywilizacje przed zagładą? Radar pokazuje, że zagrożenie dotrze do Was za 60 min. Los ludzkości jest w Waszych rękach! Wszystko zależy od Was!

Powodzenia!

Zapraszamy grupy od 2 do 6 osób.